רכישת קורקינט חשמלי- כל היתרונות לרכישתו | מדריך softride

למה כדאי לקנות קורקינט חשמלי

קורקינט חשמלי MII2 | קורקינט חשמלי מחיר | קורקינט חשמלי מתקפל

 

עומס התחבורה בנתיבים העירוניים, והיעדר פתרונות תחבורה ציבורית נוחים, מזמינים את האזרח הישראלי לחדד את מוחו, ולמצוא פתרונות תחבורה אלטרנטיביים. אחד הפתרונות שקרנם עולה בעת האחרונה הוא הקורקינט החשמלי, אחיו המשוכלל של הקורקינט הזכור לנו מימי ילדותנו. מהם יתרונותיו של הקורקינט החשמלי, ומדוע כדאי גם לכם לרכוש אחד כזה, על כך בשורות הבאות

 

חופש תנועה

הקורקינט מאפשר לך לנוע במרחב העירוני, מבלי להתעכב בפקקי התנועה, ומשחרר אותך מתלות בשעות העומס. להבדיל מרכיבה על אופניים, רכיבה על קורקינט חשמלי אינה מעייפת, וכך אתה יכול להגיע לעבודה בזמן, כשאתה רענן ומלא מרץ.

 

הקץ לבעיות חנייה

כשאתה מגיע לכל מקום ברכבך הפרטי, אתה מבזבז זמן יקר על מציאת חניה נאותה, ובמקרים רבים אף נדרש לשלם דמי חנייה, לעומת זאת, הקורקינט הממונע אינו זקוק למקום חנייה, וניתן לשאתו איתך ממקום למקום. קורקינט חשמלי שם קץ לדקות יקרות, המבוזבזות בחיפושים נואשים אחר פיסת חנייה פנויה, ושם סוף לחנייה בזוויות ומיקומים משונים, לאחר שהתייאשת ממציאת מקום חנייה מתאים.

 

נסיעה משולבת

כאשר מסלולך כרוך בנסיעה ברכבת, או באוטובוס, סקוטר חשמלי הוא נוח לנשיאה, ואין בעיה לעלות איתו על הרכבת, או להיכנס איתו לאוטובוס. יתירה מכך, אם ידוע לך מראש כי תצטרך לשלב במסלולך היומי נסיעה בתחבורה ציבורית, תוכל לרכוש קורקינט חשמלי מתקפל. הקורקינט המתקפל הוא קל, קומפקטי, ונוח לנשיאה.

 

גם לילדים

תקנות התחבורה מגדירות את גיל הרכיבה המינימאלי על קורקינט חשמלי ל 16, אך עבור נערים צעירים יותר וילדים, ניתן לרכוש קורקינט בעל הספק ומהירות נמוכים יותר, וכך גם ילדך יוכל ליהנות מרכיבה על קורקינט חשמלי, בדרך לבית הספר, לחברים, או בפארק. מהירות הנסיעה המירבית עבור קורקינט לנערים היא 12 קמ”ש, והמהירות המירבית המותרת עבור קורקינט חשמלי למבוגרים היא 25 קמ”ש. ההספק המירבי המאושר בישראל עבור קורקינט חשמלי הוא 250 וואט, והמשקל המירבי הוא 30 ק”ג.

 

זיכרונות ילדות

הקורקינט זכור לרובנו משנות הילדות הרחוקות, ולכן כאשר אתה רוכב על קורקינט, אתה משיב לעצמך מעט מהשמחה, ההתלהבות, ורוח ההרפתקנות של ילדותך, ומי לא ייהנה מזריקת מרץ מעודדת שכזו?

 

עלויות

רכיבה על קורקינט חשמלי חוסכת לך כסף, וזמן, ומאפשרת לך להגיע לעבודה, לבית ולמכון הכושר בנוחות ובקלות. בנוסף לכך, עלותו של קורקינט חשמלי מסתכמת בכמה אלפי שקלים בלבד, פחות מעלותו של זוג אופניים. הודות למחיר הנמוך של קורקינט חשמלי, רכיבה על קורקינט חשמלי חותכת לך בהוצאות.

 

מגוון דגמים, וייעוץ מקצועי

חברת סופטרייד מתמחה ברכב חשמלי על סוגיו השונים. אם אתה מתלבט באיזה דגם לבחור, צוות החברה המקצועי ייעץ לך בבחירת דגם הקורקינט החשמלי המתאים בדיוק לצרכיך, שישרת אותך בצורה הטובה ביותר וטיפ אחרון – אל תשכח לחבוש קסדה, וללבוש אפוד זוהר, למען בטיחותך.

נגישות
Call Now Button