השכרת אופניים חשמליות-הדרך הפשוטה והקלה להתניידות עירונית | softride

השכרה של אופניים חשמליים

White-stage-41128

כולנו עדים למהפכה שהולכת ומתעצמת בשנים האחרונות למהפכה הזאת קוראים אופניים חשמלייםמאז כניסתם של האופניים החשמליים אין דרך טובה יותר להתנייד בעיר הגדולה מאשר על אופניים חשמליים.

השכרתן של אופניים חשמליות עונה על הרבה מצוקות ונותנת פתרון של התניידות זולה ומהירה ברחבי העיר הגדולה לכל אחד,

אז מי בעצם צריך להשכיר אופניים חשמליים?

שירות של השכרת אופניים חשמליים בתל אביב בפרט או בכל מרכז הארץ, נותנת מענה לתיירים אשר נמצאים בחופשה או בביקור בארץ ורוצים להתנייד בצורה עצמאית זולה ומהירה ולראות את העיר מזווית שונהאנשים שמגיעים מחוץ לעיר אל תל אביב הפקוקה, מוצאים בהשכרה של אופניים חשמליים פתרון מצויין ובעזרת שירות זה חוסכים זמן יקר.

שירות של השכרת אופניים חשמליים נותן מענה לאנשים שחושבים לרכוש אופניים אך לא בטוחים שאופניים חשמליים יתאימו לצרכים שלהם, אותם אנשים יכולים לשכור אופניים חשמליים ולהתנסות במשך מספר ימים.

לפני השכרה של אופניים חשמליים יש לשים לב שהאופניים מתאימות לצרכים שלכם, שהאופניים החשמליים נוחות לכם לרכיבה, יש לשים לב שאתם מכירים את החוקים ואת התקנות של רכיבה על אופניים חשמליים, במידה ויש לכם ספקות תמיד תוכלו לשאול את המוכר.

חשוב לבדוק!

שהאופניים החשמליים שאתם משכירים צריכים לעמוד בכל דרישות הבטיחות מערכת תאורה קדמית ותאורה אחורית ומערכת ברקסים תקנית, שימו לב שיכול להיות שבמהלך השימוש שלכם באופניים החשמליים תדרשו להצטייד באביזרים נוספים כגון מנעול, קסדה, כיסא תינוק וכו‘ – זכרו לבקש אותם במעמד ההשכרה.

ברשת SoftRide תוכלו להנות ממגוון רחב של אופניים חשמליים מומלצות להשכרה, האופניים מטופלות ומתוחזקות בצורה שוטפת, אנו מציעים השכרה של אופניים חשמליים לפי שעה, ימים או אפילו שבועות במחירים הוגנים ונוחים על מנת לאפשר לכם להתנייד בצורה נוחה מהירה וזולה.

בברכה,

צוות SoftRide.

נגישות
Call Now Button