אופניים חשמליים לעסקים

לוגו רקע לבן

בעלי עסקים גם אתה נתקל ברחובות בכלי הזה שנקרא אופניים חשמליות
אנחנו
 מזמינים אתכם לקרוא פוסט זה המסביר מדוע כדאי לכם לאמץ את השיטה של שימוש באופניים חשמליות למטרות עבודה.

במידה ואתם בעלי עסקים שנותנים שירות של משלוחים או זקוקים להתניידות מהירה וקלה בקרבת העסק, אז אתם קוראים את המאמר הנכוןבמאמר זה נראה לכם כמה נקודות שישנו את תפעול העסק שלכם לטובה וגם יחסכו לכם כסףבעידן של היום אפשר להסתכל סביבנו ולראות יותר ויותר עסקים מתחומים שונים כגון: מזון מהיר, ניקיונות, משרדים ואפילו חנויות פרטיות שהחליפו את הקטנועים באופניים חשמליים.

 

למה הם עושים את זה ?

אז הסיבה הראשונה היא חסכון, כל בעל עסק שנותן שירות של משלוחים מהירים יודע כמה עולה ביטוח, דלק, טיפולים וכו'. באופניים החשמליים אתם יכולים לשכוח מכל ההוצאות האלה ולחסוך אלפי שקלים בשנה.

עוד יתרון הוא שמרגע שעברת להשתמש באופניים חשמליים כל עובד מעל גיל 16 יכול לספק שליחות במידת הצורך.
עוד נקודה חשובה היא שכל כלי חשמלי שמחליף קטנוע או רכב, זהו צעד משמעותי לאיכות הסביבה שלנו וגם אתם תוכלו להפוך לעסק ירוק ששומר על איכות הסביבה.

 

עסקים בערים הגדולות כגון חנויות ומשרדים מתבקשים מידי פעם להוציא שליחויות קטנות, עד היום לא משתלם להחזיק קטנוע או שליח אז היינו מוצאים פתרון בחברת שליחויות חיצונית שתספק עבורנו את השירות או משתמשים בתחבורה ציבוריתהיום ניתן לראות המון חנויות פרטיות או משרדים שמחזיקים אופניים חשמליות איכותיות כגון קל אופן פלוס למידת הצורך וכך חוסכים המון זמן, מספקים שירות טוב יותר וחוסכים כסף לטווח הארוך.

אז החלטת כן לקדם את העסק שלך למתן שירות שליחויות חשמלי להפוך אותו לעסק ירוק, לחסוך כסף ולהתחיל להשתמש באופניים חשמליים אז אתם בדרך הנכונהעכשיו הגיע הרגע לבחור את האופניים החשמליים שיתאימו לעסק שלכם. יש מגוון רחב של מערכות חשמליות וסוגים שונים של אופניים חשמליות בשוק לכל עסק יש שימוש שונה וצורך שונה לכן חשוב מאוד להתאים את האופניים החשמליים לעסק שלכם ולאופן השימוש של העסק שלך.

יש המון שאלות חשובות שצריך לשאול לפני שקונים אופניים חשמליים לעסק כגון כמה משקל האופניים החשמליים צריכים לסחוב או מה התווך הרצוי שהאופניים החשמליים צריכות לנסוע בטעינה אחת.
במידה ותרצו לקבל יעוץ מקצועי והכוונה לאופניים החשמליים שמתאימות לעסק שלכם אתם מוזמנים לפנות לצוות של SoftRide שם תקבלו מידע מקצועי ומיומן, וכך תוכלו לדעת איזה כלי ישמש אתכם בצורה הטובה ביותר.

בברכה,

צוות SoftRide
חנות אופניים חשמליות 

Call Now Button