דף 404
מרץ 12, 2018

תיקון אופניים חשמליות

לאופניים החשמליות יש יתרונות רבים. מדובר בכלי תחבורה קל, נוח ויעיל מאד שאפשר להגיע בעזרתו ממקום למקום ללא כל בעיה. שלא כמו נסיעה ברכב פרטי, הרכיבה על אופניים חשמליות זולה מאד, ולכן יכולה להתאים לרבים: לא נתקעים בפקקים ואין מצוקת חנייה. זו גם הסיבה לכך שהם נחשבים למבוקשים מאד לאחרונה, הן על ידי נשים והן על ידי גברים, הן על ידי עירוניים והן על ידי אלה המתגוררים בקיבוצים ובמושבים.

תקלות אופייניות ותיקונן

ישנן מספר תקלות האופייניות לאופניים חשמליות. למשל, מהירות סופית נמוכה או תאוצה לא יציבה. במקרים כאלה מדובר בסוללה שאיננה טעונה כהלכה, מה שמצריך מצדו של הרוכב להטעין אותה במלואה. תקלה נוספת אופיינית היא טווח מצומצם. במקרים כאלה ייתכן שלחץ הצמיגים נמוך, שהטעינה חלקית, שסוללת האופניים החשמליים לא היתה בשימוש זמן רב או שתוואי השטח בעייתי. מה עושים? מחליפים סוללה, מטעינים לפרק זמן של למעלה מ-24 שעות או בודקים את המגעים. בעיה נוספת אופיינית היא במקרים שבהם במצב ON המנוע איננו מגיב. במצבים כאלה ייתכן שחיישן הסיבובים משוחרר, שמגעי המנוע פגועים או שהחיווט השתחרר. יש לתקן או לחבר אותו, ומה שמומלץ לעשות לשם כך הוא לפנות לטכנאי סופט רייד.

מדוע חשוב לפנות אך ורק למומחים?

רבים משתמשים באופניים החשמליות שלהם לא מעט. מדובר, כאמור, בכלי רכב בעל יתרונות רבים, כלי יעיל ונוח מאד. כדי ליהנות מיתרונותיו הרבים ובמיוחד במקרים של תקלות מורכבות יותר, מומלץ לפנות אך ורק למומחים ולא לנסות להוזיל את ההוצאות ולטפל בתקלה באופן עצמאי. תיקון שגוי עלול לגרום לבעיות נוספות ולהחמיר תקלות קיימות.

סופט רייד – מעבדה מוסמכת לאופניים חשמליות

אנחנו, בסופט רייד, מציעים לכם אנשי מקצוע מנוסים מאד שישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בכל מקרה של תקלה או של בעיה באופניים שלכם. ברשותנו מעבדה מוסמכת לאופניים חשמליות, בה דואגים לטפל בתקלות שונות. יש לנו הציוד הנדרש לשם כך וגם הידע הרב שיכול לסייע באיתור התקלה במהירות ובמציאת הפתרון הנכון ביותר. בין אם מדובר בתקלות הקשורות לסוללה, למנוע, לגלגלים או לכל חלק אחר באופניים, אנו בטוחים שנוכל לעזור לכם ולטפל בתקלה במהירות רבה. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר כדי שתוכלו לשוב ולרכוב על האופניים שלכם כמה שיותר מהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button