אופניים חשמליות תל אביב

הורד

 

בעיר סואנת כמו תל אביב ישנה בעיה של התניידות חוסר מקום בחנייה , פקקים , והעלויות עצמן של רכב הכוללות דלק , טיפולים , ביטוח , טסט . כל אלה ועוד הם הגורם העיקרי לכך שאנשים התחילו להשתמש באופניים החשמליות .

יתרונות האופניים החשמליות

עלות – עלות האופניים החשמליות עצמם היא זולה. כמו כן עלות התיקונים והטיפולים היא זולה , התניידות בפקקים נהפכה הרבה יותר פשוטה לשייט ליד הרכבים העומדים בפקק עם האופניים החשמליות זה פשוט הנאה רצופה שרק רוכב אופניים חשמליות יוכל להבין.

כלי תחבורה ירוק – בנוסף לכל זה אופניים חשמליות הן כלי תחבורה ירוק ובכך שאנחנו משתמשים באופניים החשמליות אנו שומרים על הסביבה וזו אחת הסיבות שאופניים חשמליות הן העתיד בדיוק כמו שחלקנו נוהגים לשמור על הגוף שלנו ואוכלים אוכל בריא גם על הסביבה צריך לשמור.

רכיבה פשוטה – אופניים חשמליות יכולים להתאים לכל אחד , וכל אחד שיודע לרכב על אופניים רגילות יודע לרכב על אופניים חשמליות זה פשוט, יעיל, זול ומהיר . כמה פעמים נאלצתם להחנות את הרכב קילומטר מהמקום שאליו רציתם להגיע רק כי לא הייתה חנייה קרוב יותר ? כמה כסף אתם מוציאים בשנה על דלק , טיפולים , טסט , חניות ? הגיע הזמן להפסיק להיות פראיירים ולעלות על אופניים חשמליים .

תחום האופניים החשמליות התפתח מאוד בשנים האחרונות ועליית הצריכה באופניים החשמליות הובילו לתחרות חזקה בתחום ומכך ירידית המחירים , ולכן היום כל אחד יכול להרשות לעצמו אופניים חשמליות , גם סטודנטים . העלייה בתחום הובילה למגוון עצום של דגמים שונים כגון קל אופן טורבו המבחר הוא ענק ולכן חשוב לדעת איזה דגם הכי יתאים לצרכים שלכם שכן לכל דגם יש את היתרונות והחסרונות שלו.

רשת SoftRide מתמחה באופניים חשמליות וקורקינטים חשמליים ברשותנו מעבדה ולכל התיקונים הנדרשים וכמובן שאנחנו מספקים אחריות לכל מוצרינו.

תקנו חכם – תקנו SoftRide.

Call Now Button