תחזוקה סדירה של אופניים חשמליות- המדריך לרוכב

 חלקי חילוף ואביזרים לאופניים חשמליות

 

עם כניסתם של האופניים החשמליים, החיים בתל אביב ובכלל בכל הערים העמוסות נהפכו קלים יותר עבור המשתמשים באופניים החשמליים .

המשתמשים באופניים חשמליים חוסכים המון כסף וזמן שכולנו יודעים כמה הכסף והזמן שלנו חשוביםחיפוש חנייה, תשלום על חנייה, פקקים , דלק , טסט , מוסך , ביטוח.
כל אלה הם מושגים שהמשתמשים
באופניים החשמליים כבר לא משתמשים בהםאולם אל לנו לשכוח כי אופניים חשמליות יש לתחזק על מנת לשמור עליהם תקינות ובטוחות לנסיעה וכדי למנוע תקלות עתידיות.

הנה הטיפים שלנו כיצד לתחזק את האופניים:

 

 1. שימון של השרשרת אחת לחודש

  את השימון ניתן לבצע באחד מסניפי סופטרייד או בכל חנות אחרת שנותנת את השירות.

   

 1. גירוז של חלקי האופניים

  זאת על מנת למנוע שחיקה של חלקים . לדוגמה : מזלג בולם זעזועים, ציר מרכזי , קפיץ קיפול אוכף .

   

 1. חיזוק ואיזון חישורים בגלגלים 

  החיזוק הנועל מנת למנוע חישורים עקומים או חלשים שעלולים להוביל לשמיניות בגלגל, תידרשו לדאוג שאחת לחצי שנה אתם מחזקים את החישורים במעבדה מקצועית.

   

 1. שמרו על לחץ אוויר נכון בגלגלים

  בדרך כלל הלחץ הנכון לאופניים חשמליים מידת גלגל 20 אינץ' יהיה בין 40-45 PSI .

 1. דאגו להחליף את רפידות הבלם בזמן

  בין עם מדובר ברפידות בלם דיסק (יש להחליפן כל ארבעה חודשים) או בבלם תוף (החלפה כל חצי שנה) . רפידות בלם תוף שחוקות ישרטו את החישוק ואף עלולות לשבור חלקים קטנים מהחישוק , רפידות בלם דיסק שחוקות ישרטו את הדיסק.

 1. הקפידו על אטימה מוחלטת של הבקר

  עשו זאת בעזרת דבק חם עימו ניתן להדביק ולאטום את החורים (של החיווט) בבקר ועל ידי כך למנוע ממי גשם/ שלוליות לחדור לבקר ולקצר אותו.

   

סיכום:

תחזוקה של אופניים חשמליים היא חשובה ביותר. הקפידו לשמור על האופניים החשמליים שלכם שכן האופניים החשמליים הם הרכב שלכם ואף אחד לא אוהב להיתקע , על ידי הקפדה בתחזוקת האופניים החשמליים תחסכו לעצמכם כסף זמן ודאגות

בברכה צוות SoftRide
חנות אופניים חשמליות

Call Now Button