אופניים חשמליים יד 2 לקנות או לא?

Untitled-1

במאמר ננסה להבין את ההשלכות ואת הסיכונים שלנו בזמן קניית אופניים חשמליים יד שניה,

שוק יד שנייה של האופניים החשמליים בישראל

שוק היד 2 בארץ מאוד מפותח וכיום ניתן להשיג כמעט כל מוצר באתרים שונים אשר נותנים לנו במה למכירת מוצרים משומשים וכך לחסוך כסף,

אז קצת נתונים שוק האופניים החשמליים בארץ הוא שוק צומח מאוד,

בשנת 2015 דווח על מכירה של 75,000 זוגות אופניים חשמליים חדשים ובשנת 2016 דווח על מכירה של 90,000 זוגות אופניים חשמליים חדשים שנמכרומחקר שנערך בשנת 2017 מצא שכיום קיימים 225,000 אופניים חשמליים על הכבישיםנתונים אלה מראים לנו שהשוק של אופניים החשמליים בארץ נמצא בעלייה מתמדת, ובמקביל אליו צומח לו שוק של אופניים חשמליים יד 2.

אז איך ניגשים לקנות אופניים חשמליים יד 2 ?

  • מחיר:

למרות שמחיר האופניים החשמליים בחנויות בארץ לא גבוה ולא מצריך יכולת כלכלית גבוההעדיין יש לא מעט אנשים שהתקציב שלהם מוגבלואותם אנשים יעדיפו לפנות לשוק היד ולחסוך בעליות.

כמו כן יש לשים לב טוב מה מצב האופניים מומלץ לקחת אותם לחנות אופניים מקצועית שטכנאי יבדוק אותם וייתן הערכה.  לא פעם ראינו לקוחות שניסו לחסוך בקנייה של אופניים חשמליים יד ובסוף מצאו את עצמם משקיעים בתיקונים ובחלקים המון כסףשבמחשבה לאחור בכסף הזה יכלו כבר לקנות זוג אופניים חדשים.


  • להיזהר מאופניים חשמליים גנובות:

זה לא סוד מאז שהחלה המהפכה הירוקה בארץ השימוש באופניים חשמליים רק עולה ובמקביל לזה גם הפשיעה בנוגע לגניבה של אופניים חשמליים עלתה בעשרות אחוזיםכמו כן במידה וקונים אופניים חשמליים יד שניה יש לשים לב ולדרוש לראות חשבונית קניה כי אף אחד מאיתנו לא רוצה לעודד פשיעה.

לכל אופניים חשמליים יש מספר סידורי שמוטבע על השילדהשימו לב שאותו מספר סידורי תואם למספר שרשום על החשבונית במידה ורשוםבמידה והמספר מטושטש ומחוק זה אמור להדליק אצלכם אור אדום שאולי מדובר בדגם גנוב.

מצב הסוללה באופניים:

  • הסוללה באופניים החשמליים שלנו היא חלק חילוף יקר וחיוני לא ניתן להתנייד באופניים ללא סוללה,
  • חשוב לדעת שלכל סוללה יש אורך חיים מסוים שמגיע לסופוכמו כן ככל שהסוללה בשימוש יותר זמן כך היכולות שלה נחלשותבזמן קניית אופניים חשמליים יד יש לשים לב כמה זמן הסוללה הייתה בשימוש.
  • אופניים שלא נסעו הרבה זמן מעידים על סוללה שלא קיבלה חשמל הרבה זמןלסוללה כזאת סביר להניח שנגרם נזק רב.
  • כמו כן קחו בחשבון שבמידה וקניתם אופניים חשמליים שהיו בשימוש הרבה זמן (למעלה משנה וחצי) יש סיכוי טוב שבשנה הקרובה תתבקשו לקנות סוללה חדשה.

מה היתרונות של לקנות בחנות מסודרת:

  • לקנות אופניים חשמליים איכותיים כגון קל אופן טורבו מחנות מסודרת ומקצועית יכולה לתת לנו הרבה נחת
  • מכמה סיבות הראשונה שבהם היא שכל חנות שמכבדת את עצמה לא תיתן יד למעגל הפשיעה של אופניים חשמליים, הם אמורים לדעת בדיוק מהאיפה האופניים הגיעו ולמי הם היו שייכים, הנקודה השנייה היא שברגע שקנינו מחנות מסודרת אנו יוצאים מנקודת הנחה שקיבלנו שקיפות מלאה על הכלי ושהאופניים עברו בדיקה כללית ובטיחותית ושהם קשירות לנסיעההנקודה האחרונה שברגע שנגרמה תקלה או בעיה תמיד יהיה לכם לאן לחזור ולקבל עזרה יעוץ.
  • ברשת SoftRide כל כלי משומש לפני שיוצא למכירה עובר טיפול מקיף, בדיקת איכות, בדיקת בטיחות וחידוש במידת הצורך.

 לסיכום, אין ספק שקניה של מוצר חדש מהווה לנו ראש שקט לאורך זמן אך יש לא מעט יתרונות בקניה של אופניים חשמליים יד 2, אך עם זאת גם לא מעט סכנות. במידה ותרצו לבדוק את האופניים לפני רכישה אתם מוזמנים להגיע למעבדת התיקונים של SoftRide על מנת לבצע בדיקת טכנאי לפני רכישה.

אצלנו בSoftRide תוכלו לרכוש אופניים חשמליות וקורקינטים חשמליים כאשר אתם יודעים שיש לכם על מי לסמוך. כל כלי ממונע שיוצא מהחנות הנו כשיר ועבר בחינה בטיחותית לפני שהוא עובר לידי הקונה.

אנו מקפידים על בחינה קפדנית ביותר של כל קורקינט ואופניים חשמליים ומוודאים כי הסוללה שלהם תקינה, שהבלמים וידיות התאוצה פועלות כשורה וכי אין לכלי בעיות הן ברמת האבזור, התפעול והבטיחות. כאשר אתם פונים אלינו, אתם יכולים לרכוב בשקט ושלווה כי אנחנו בSoftRide דואגים לביטחונכם ובטיחותכם.

כמו כן נשמח להעניק לכם המלצה מקצועית האם כדאי לכם לרכוש את האופניים המשומשים והאם קיימים בהם תקלות כלשהן שאותם תצטרכו לקחת בחשבון.

בברכה, צוות SoftRide.

Call Now Button