גאדג'טים מגניבים לאופניים חשמליות

אופניים חשמליים הם טרנד צעיר, צומח ובועט, ומי שרכוב עליהם ממקם עצמו במקום טוב בסולם הקוליות והסטייל. למען אוהבי הגאדג'טים, וכן עבור מי שמבקש לפנק ידיד שיש לו אופניים חשמליים, ערכנו רשימה חלקית אך מובחרת של גאדג'טים לאופניים חשמליים.

להיות בטוח

אופניים חשמליים הם עסק יקר, ולכן אביזרים שיעזרו לרוכב לשמור על אופניו ברשותו הם תוספת הכרחית לכל זוג אופניים חשמלי. בין האביזרים המומלצים תמצאו מנעול מתקפל, שהוא קל לנשיאה ולחיבור ויעיל מיוחד במניעת גניבה. המנעול המתקפל אינו זול, אך הוא שווה את ההשקעה. גאדג'ט בטיחותי נוסף הוא אזעקה לאופניים, שתרים קול צעקה כשגנב ינסה לסחוב אותם.

להיות מחובר

כולנו אוהבים להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק, להיות מחוברים למדיה וכמובן – לסלולארי שלנו. מעמד לחיבור הטלפון הנייד לאופניים הוא גאדג'ט טרנדי ועדכני, שישאיר את הרוכב מחובר בזמן הרכיבה מבלי לנטרל את ידיו ולסכן את בטיחותו.

להיראות טוב

לרוכבים בלילות נספר שקיים גאדג'ט המותיר סימון לייזר של מסלול הגלגלים על הכביש. הגאדג'ט הזה, מלבד היותו מגניב ומקורי, שומר על בטיחות הרוכב, מכיוון שהוא הופך את האופניים ואת מסלולם לנראים יתר עבור הנהגים. אפשרות מגניבה נוספת היא נורות לד המתחברות לוונטיל הן בגלגל הקדמי והן באחורי, ומאירות את הגלגל בזמן הנסיעה. כאשר האופניים עומדים הנורות נכבות, וכאשר הן דולקות הן מחליפות צבעים בהדרגה. נורות הלד הן גאדג'ט מצוין לרכיבה בשעות הלילה או בתנאי ראות לקויים.

לראות ברור

בתחום התאורה לאופניים חשמליים קיימים גאדג'טים ואביזרים רבים, בחרנו להביא שתי דוגמאות לפנסים קוליים במיוחד. הראשון הוא פנס גמיש דו ראשי ובו 24 נורות לד, אשר יכול לשמש כפנס דרך בזמן הנסיעה, כפנס רגיל בזמן החנייה או כפנס לצורך תיקונים במקרה של תקלה. בזכות גמישותו, ניתן לתלותו ולהעמידו בכל צורה שתרצו. פנס אחר, מגניב לא פחות, הוא פנס שמתפקד גם כמשאבה בשעת הצורך.

משהו לשמוע

אם אתם אוהבי מוזיקה וריקודים, תארו לעצמכם שאתם רוכבים עם מסיבת ריקודים פרטית לכל מקום. רמקול איכותי המתלבש על שלדת האופניים ישמיע את המוזיקה האהובה עליכם לאורך כל הדרך, יביא את המסיבה ביחד איתכם לכל מי שתפגשו בדרך וישמח לבבות רבים. מוזיקה היא מרפא לגוף ולנשמה, וכל אחד יכול לשמוע את המוזיקה האהובה עליו בזמן הרכיבה. השמעת המוזיקה באמצעות רמקול מאפשרת לרוכב לשמור על קשר עם הסביבה בה הוא נוסע, וזה נעים במיוחד כאשר אתם רוכבים בסביבה טבעית וברקע מתנגנת מנגינה שמחברת אתכם לטבע ולעצמכם.

כל אחד והגאדג'ט שלו

הצגנו בפניכם טעימה על קצה המזלג של גאדג'טים מגניבים לאופניים חשמליים. בשוק קיימות עוד אפשרויות רבות, ואתם מוזמנים לתור אחרי הגאדג'ט האידיאלי עבורכם או עבור חבריכם. אנחנו בטוחים שתמצאו את מבוקשכם.

 

Call Now Button